Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna

49,99 zł brutto

40.642276 netto

Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 35 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 19,5 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 22 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 11, Kaganek 6

Niezwykle piękny, delikatny, eteryczny – to charakteryzuje Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna. Przeźroczysty znicz z delikatnym motywem popiersia Matki Boskiej, wkomponowanej w serce, to synonim prostoty, piękna, a przy tym niezwykłej elegancji. Znicz Kapliczka Matka Boska Srebrna będzie stanowił piękną ozdobę miejsca spoczynku Państwa bliskich. Jego neutralny charakter pozwoli wkomponować go w każdą nagrobną stylizację i nadać jej niepowtarzalny urok.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.