Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wkład olejowy do zniczy Ignis 4

5,99 zł brutto

4.869919 netto

7 dni

Wkład olejowy do zniczy Ignis 4, wysokiej jakości wkład olejkowy do zniczy. 6 dni palenia.

Ilość

Opis

Wkład olejowy do zniczy Ignis 4 to produkt wykonany z wysokiej jakości komponentów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkcji Wkład olejowy do zniczy Ignis 4 posiada wydłużony czas palenia. Idealnie pasuje do kapliczek i innych szklanych zniczy, w których prezentuje się elegancko.

Cechy tego produktu to:

  • Wysokość: 14 cm
  • Średnica: 6,5 cm
  • Czas palenia: ~6 dni (w temperaturze -6 C do +20 C)

Dodatkowo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta, firmy Ignis Gwarancja Jakości, mają Państwo pewność, że Wkład olejowy do zniczy Ignis 4 nie dymi i wypala się do końca.

W naszym sklepie internetowym ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór, również nietypowych, wkładów do zniczy, ale także zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl