Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Wielkanocny Jajko Małe Palemka

Znicz Wielkanocny Jajko Małe Palemka

19,99 zł brutto

16.252033 netto

7 dni

Znicz Wielkanocny Jajko Małe Palemka

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanocny Jajko Małe Palemka, którego wysokość to około 30 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanocny Jajko Małe Palemka?

Znicz kształtem przypomina wielkanocne jajko. Szkło znicza jest jasne, pomalowane od środka na jasno żółty kolor. Bardzo ciekawy jest kształt znicza. Wygląd świątecznego jajka dodatkowo podkreśla wykończenie szkła, które miejscami przypomina jednocześnie wielkanocny koszyczek. Palemki świąteczne na frontowym szkle znicza i ładnie mieniące się szkło sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowy produkt.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo.

Kolor szkła znicza: jasno żółty (przezroczysty).

Wysokość: około 30 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Maksymalna wysokość pasującego wkładu: 18 cm.

Maksymalna średnica pasującego wkładu: 6,5 cm.

Pasujący wkład zastępczy: Wkład olejowy do zniczy Ignis 5, wkład parafinowy do zniczy ZWZ 4A.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 18 cm), wkłady LED.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.