Znicz Wielkanoc Kapliczka Mini Baran

21,99 zł brutto

17.878049 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Kapliczka Mini Baran

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie groby naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Warto zadbać o to, żeby miejsca spoczynku bliskich nam osób oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Kapliczka Mini Baran, około 33 cm wysokości.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Kapliczka Mini Baran?

Znicz składa się ze szklanych ścianek obudowanych plastikowym wykończeniem, które dzięki swoim zdobieniom ma wielkanocny charakter. Na frontowej ściance znajduje się pięknie malowany, biały baranek, z napisem Alleluja. Warto zwrócić uwagę na szerokość wkładów, które pasują do tego znicza, a których maksymalna średnica może wynosić nawet 6,5 cm.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: białe (przezroczyste)

Kolor podstawki i kapturka: złoty

Kolor zdobień: Złoty, biały baranek

Wysokość: około 33 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 17 cm), wkłady LED (cienkie i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.