Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Wielkanoc Jajko Baran Bazie

14,99 zł brutto

12.186992 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Jajko Baran Bazie

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Jajko Baran Bazie, którego wysokość to 27 cm.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Jajko Baran Bazie?

Znicz kształtem przypomina koszyk wielkanocny. Uwagę zwraca również ładnie malowane szkło znicza. Dodatkowo, ciekawym zdobieniem jest umieszczony z przodu znicza świąteczny Baranek wielkanocny, pięknie pomalowany. Świetnie wyglądają wkłady palące się w środku, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: biały (przezroczysty) i żółty

Wysokość: 27 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 18 cm), wkłady LED (cienkie i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.