Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży, którego wysokość to 40 cm.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży?

Znicz kształtem przypomina dużego, wielkanocnego zająca. Jest to bardzo elegancko wykonany znicz świąteczny. Ładnie malowane szkło i duże, plastikowe uszy, które są jednocześnie kapturkiem znicza, to cechy charakterystyczne dla tego produktu. Bardzo ciekawie wyglądają wkłady palące się w środku, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter. Warto zwrócić uwagę na pięknie namalowany nos, wąsy, oczy, łapki, czy oczy zająca, które sprawiają, że znicz ten jest bardzo kolorowy i oddaje charakter świąt Wielkanocnych. .

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: biały, tęczowe szkło

Kolor kapturka i podstawy: Złoty

Wysokość: 40 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 30 cm), wkłady LED (cienkie i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.