Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży, którego wysokość to 40 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Zając Biały Duży?

Znicz kształtem przypomina dużego, wielkanocnego zająca. Jest to bardzo elegancko wykonany znicz świąteczny. Ładnie malowane szkło i duże, plastikowe uszy, które są jednocześnie kapturkiem znicza, to cechy charakterystyczne dla tego produktu. Bardzo ciekawie wyglądają wkłady palące się w środku, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter. Warto zwrócić uwagę na pięknie namalowany nos, wąsy, oczy, łapki, czy oczy zająca, które sprawiają, że znicz ten jest bardzo kolorowy i oddaje charakter świąt Wielkanocnych. .

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: biały, tęczowe szkło

Kolor kapturka i podstawy: Złoty

Wysokość: 40 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 30 cm), wkłady LED (cienkie i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.