Znicz Wielkanoc Baranek Żółty

7,99 zł brutto

6.495935 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Baranek Żółty

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Baranek Żółty, którego wysokość to 19 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Baranek Żółty?

Znicz kształtem przypomina kulkę. Jest to najmniejszy dostępny w naszej ofercie znicz wielkanocny. Bardzo elegancko wykonany. Ładnie wkomponowane w świąteczną aplikację szkło, nadaje temu zniczowi ciekawy wygląd. Ciekawym zdobieniem jest umieszczony z przodu znicza świąteczny Baranek wielkanocny, pięknie pomalowany.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: żółty

Wysokość: 19 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (8-9 cm), wkłady LED (niskie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.