Znicz Wielkanoc Jajko Duże Baran

29,99 zł brutto

24.382114 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Jajko Duże Baran

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Jajko Duże Baran, którego wysokość to 37 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Jajko Duże Baran?

Znicz kształtem przypomina duże, wielkanocne jajko. Jest to bardzo elegancko wykonany znicz świąteczny. Ładnie malowane szkło, które pomalowane jest na dole na żółty kolor, a góra jest przezroczysta, sprawia wrażenie dużego jajka ze skorupką. Dodatkowo, ciekawym zdobieniem jest umieszczony z przodu znicza świąteczny Baranek wielkanocny, pięknie pomalowany. Bardzo ciekawie wyglądają wkłady palące się w środku, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Kolor szkła znicza: biały (przezroczysty) i żółty

Wysokość: 37 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 24 cm), wkłady LED (cienkie i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl