Znicz Choinka Błękitna Szopka Mała

11,99 zł brutto

9.747967 netto

7 dni

Znicz Choinka Błękitna Szopka Mała

W okresie Świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcemy być ze swoimi bliskimi. Wspominamy wtedy też osoby, które odeszły, a z którymi zwykliśmy w tym okresie dzielić się życzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne różnego rodzaju znicze bożonarodzeniowe.  Jednym z najpopularniejszych jest Znicz Choinka Błękitna Szopka Mała, którego wysokość to około 23 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Choinka Błękitna Szopka Mała?

Znicz kształtem przypomina świąteczną choinkę. Bardzo eleganckie malowanie sprawia, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter. Warto zwrócić uwagę na umieszczoną w centralnym miejscu znicza, na jego froncie, szopkę świąteczną, przedstawiającą Świętą Rodzinę. Oryginalny jest również kolor samego szkła. Błękit, jak wszyscy wiemy to symbol nieba, do którego, jak wierzymy, nasi najbliżsi odeszli.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Wysokość: 23 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 14 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.