Znicz Mikołaj Biały

34,99 zł brutto

28.447154 netto

7 dni

Znicz Mikołaj Biały

W okresie Świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcemy być ze swoimi bliskimi. Wspominamy wtedy też osoby, które odeszły, a z którymi zwykliśmy w tym okresie dzielić się życzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne różnego rodzaju znicze bożonarodzeniowe.  Jednym z nich jest Znicz Mikołaj Biały. Jest to produkt o wyjątkowej estetyce.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Mikołaj Biały?

Znicz kształtem przypomina Świętego Mikołaja. Bardzo eleganckie wykonanie i mikołajowe atrybuty, sprawiają, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Co ciekawe, znicz ten ma kolor biały i przezroczysty, dzięki czemu jest to oryginalne przedstawienie Świętego Mikołaja. Światło zewnętrzne bardzo ładnie mieni się na tego typu szkle, natomiast wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Kolor: Biały/przezroczysty

Wysokość: 36,5 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 20 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.