Znicz Choinka Ażur Srebrna

64,99 zł brutto

52.837398 netto

7 dni

Znicz Choinka Ażur Srebrna

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli Świąt Bożego Narodzenia jest choinka, dlatego w swojej ofercie posiadamy spory wybór zniczy artystycznych w kształcie tego świątecznego drzewka. Jednym z nich jest Znicz Choinka Ażur Srebrna, wysokości około 35 cm.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Choinka Ażur Srebrna?

Znicz kształtem przypomina choinkę. Jednak nie jest to tradycyjny znicz wyprodukowany ze szkła. Tradycyjny, szklany rdzeń, w którym można palić tradycyjne wkłady, jest obudowany piękną, ażurową choinką z tworzywa w srebrnym kolorze. Bardzo eleganckie wykonanie sprawia, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi niepowtarzalny charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Wysokość: 35 cm.

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 24 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.