Znicz Choinka Ażur Złota

64,99 zł brutto

52.837398 netto

7 dni

Znicz Choinka Ażur Złota

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli Świąt Bożego Narodzenia jest choinka, dlatego w swojej ofercie posiadamy spory wybór zniczy artystycznych w kształcie tego świątecznego drzewka. Jednym z nich jest Znicz Choinka Ażur Złota, wysokości około 35 cm.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Choinka Ażur Złota

Znicz kształtem przypomina choinkę. Jednak nie jest to tradycyjny znicz wyprodukowany ze szkła. Szklany rdzeń, w którym można palić tradycyjne wkłady, jest obudowany piękną, ażurową choinką z tworzywa w złotym kolorze. Bardzo eleganckie wykonanie sprawia, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi niepowtarzalny charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Wysokość: 35 cm.

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 24 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.