Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  • Nowy

Znicz Choinka Ażur Złota

64,99 zł brutto

52.837398 netto

7 dni

Znicz Choinka Ażur Złota

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli Świąt Bożego Narodzenia jest choinka, dlatego w swojej ofercie posiadamy spory wybór zniczy artystycznych w kształcie tego świątecznego drzewka. Jednym z nich jest Znicz Choinka Ażur Złota, wysokości około 35 cm.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Choinka Ażur Złota

Znicz kształtem przypomina choinkę. Jednak nie jest to tradycyjny znicz wyprodukowany ze szkła. Szklany rdzeń, w którym można palić tradycyjne wkłady, jest obudowany piękną, ażurową choinką z tworzywa w złotym kolorze. Bardzo eleganckie wykonanie sprawia, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi niepowtarzalny charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Wysokość: 35 cm.

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 24 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.