Znicz Bałwan Duży

39,99 zł brutto

32.512195 netto

7 dni

Znicz Bałwan Duży

W okresie Świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcemy być ze swoimi bliskimi. Wspominamy wtedy też osoby, które odeszły, a z którymi zwykliśmy w tym okresie dzielić się życzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne różnego rodzaju znicze bożonarodzeniowe.  Jednym z nich jest Znicz Bałwan Duży, który ma około 40 cm wysokości.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Bałwan Duży?

Znicz kształtem przypomina Bałwana ulepionego ze śniegu. Bardzo eleganckie wykonanie sprawia, że znicz wygląda naprawdę ciekawie i wyjątkowo. Światło zewnętrzne bardzo ładnie mieni się na tego typu szkle, natomiast wkłady palące się w środku znicza wyglądają ładnie i estetycznie, nadając temu zniczowi wyjątkowy charakter. Warto zwrócić również na zniczowy kapturek, który ma wyjątkowy kształt bałwaniej czapki. Znicz ten pasuje idealnie na groby najbliższych nam osób, z którymi niestety nie możemy już usiąść wspólnie przy świątecznym stole.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 40 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 30 cm), wkłady LED

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy świątecznych. Zarówno z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, jak i okazjonalnych kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.