Wkład do zniczy LED niebieski średni w

Wkład do zniczy LED niebieski średni

9,99 zł brutto

8.12195 netto

7 dni

Technologia LED, czyli z ang. Light Emitting Diodes, to technologia, która od dziesięcioleci rewolucjonizuje rynek tzw. elektroniki użytkowej. Ekonomiczne światło LED można znaleźć w latarkach, światłach rowerowych czy samochodowych, ale również we Wkładach do zniczy LED. Jak widać XX i XXI wiek przyniósł światu rewolucję technologiczną, na wielu płaszczyznach życia dnia codziennego, również na tej dotyczącej upamiętniania przez nas bliskich nam zmarłych.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy LED niebieski średni?

Cechy tego produktu to:

Wysokość: 10 cm

Średnica: 6 cm

Zasilanie: 2 x Bateria R14

Baterie w komplecie: Tak

Dostępny kolor: niebieski

Wkłady do Zniczy LED są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wkładów do zniczy. Nie tylko ze względu na swój wydłużony czas palenia, ale również ze względu na aspekt ekologiczny. Dodatkowo rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne dla osób, które z różnych powodów, stanu zdrowia, czy to po prostu dalekiej odległości, nie mogą odwiedzać grobów swoich bliskich tak często jakby chcieli. Możliwość wyboru różnych kolorów otwiera również szansę na stworzenie ciekawych i oryginalnych kompozycji nagrobnych.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych, w których taki Wkład do zniczy LED niebieski średni, będzie świetnie się prezentował.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.