Znicz z Grawerem Kapliczka Duża Dedykacja

99,99 zł brutto

81.292683 netto

7 dni

Znicz z Grawerem Kapliczka Duża Dedykacja

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Często staramy się upamiętnić konkretną osobę i konkretne z nią wspomnienie. Świetną formą uczczenia pamięci o tych, którzy odeszli, a których wspominamy ze szczególnym żalem jest Znicz z Grawerem Kapliczka Duża Dedykacja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza firma postanowiła przygotować specjalną ofertę zniczy z grawerem. Nasz grawer robiony jest techniką laserową, dzięki czemu sporządzone na nich DOWOLNE NAPISY są odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne. Od teraz możliwy jest napis nie tylko Kochanej Mamie, Babciu, Dziadkowi, ale również Córce, Wujkowi, Przyjacielowi… itp. Dodatkowo można na tym zniczu umieścić dowolny, inny tekst.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja?

Znicz ten posiada kształt trapezu zakończonego okazałym przykryciem. Znicz z Grawerem Kapliczka Duża Dedykacja, to znicz, na którym możemy umieścić dość spory napis. Delikatność jego wykonania sprawia, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobie przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter. Dodatkowo mogą Państwo podać w informacji do sprzedającego, czy ma być to kolor złoty, czy srebrny kapliczki.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 37 cm

Maksymalna wysokość pasującego wkładu: 23 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12,

Kapliczka, jest dość ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących prosty i niekrzykliwy styl zniczy. Jego frontowa ściana posiada dużą powierzchnię, co daje możliwość umieszczenia naprawdę długiego i ciekawego opisu.

Jak umieścić własny napis na zniczu?

Prezentujemy Państwu Znicz z Grawerem Kapliczka Duża Dedykacja, który nie dość, że jest ładny, to dzięki poszerzeniu naszej oferty, mogą Państwo umieścić na nim DOWOLNY GRAWER. Wystarczy dokonać zakupu i w wiadomości do sprzedającego, lub mailem, przesłać do nas tekst, który ma zostać umieszczony na zniczu. UWAGA! Istnieje możliwość umieszczenia również niewielkiej grafiki! W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zachęcamy do zakupu, oraz do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów oferowanych przez Zniczart.pl!