Znicz z Grawerem Kopułka Złota

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz z Grawerem Kopułka Złota

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Często staramy się upamiętnić konkretną osobę i konkretne z nią wspomnienie. Świetną formą uczczenia pamięci o tych, którzy odeszli, a których wspominamy ze szczególnym żalem jest Znicz z Grawerem Kopułka Złota. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza firma postanowiła przygotować specjalną ofertę zniczy z grawerem. Nasz grawer robiony jest techniką laserową, dzięki czemu sporządzone na nich DOWOLNE NAPISY są odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz z Grawerem Kopułka Złota?

Znicz ten posiada kształt groty, zakończonej wyjmowanym krzyżem. Znicz z Grawerem Kopułka Złota, prezentowany w tym miejscu mogą Państwo zamówić w kolorze Złotym lub Srebrnym. Wystarczy po dokonaniu zakupu napisać, który kolor Państwa interesuje. Jeżeli nie otrzymamy informacji na ten temat, standardowo wysyłamy taki kolor jaki jest widoczny na zdjęciu.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło z przodu i obudowa z tworzywa.

Wysokość: około 30 cm

Wkład załączony do znicza: Tak (standardowo kolor niebieski)

Zalecane wkłady: wkłady LED

Jak umieścić własny napis na zniczu?

Prezentujemy Państwu Znicz z Grawerem Kopułka Złota, który nie dość, że jest ładny, to dzięki poszerzeniu naszej oferty, mogą Państwo umieścić na nim DOWOLNY GRAWER. Wystarczy dokonać zakupu i w wiadomości do sprzedającego, lub mailem, przesłać do nas tekst, który ma zostać umieszczony na zniczu. UWAGA! Istnieje możliwość umieszczenia również niewielkiej grafiki! W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Do znicza dodajemy  wkład LED, w związku z tym, jego czas palenia, deklarowany przez producenta, wynosi ponad miesiąc! W ofercie Zniczart.pl dostępny jest szeroki wybór wkładów i świec LED, które świetnie prezentują się w tym zniczu. Pasują one do niego idealnie, a ich czas palenia niektórych modeli wynosi nawet prawie 120 dni! Co może mieć znaczenie zwłaszcza dla osób, które mieszkają daleko od grobów swoich bliskich.

Zachęcamy do zakupu, oraz do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów oferowanych przez Zniczart.pl!

SZANOWNI PAŃSTWO! WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYSYŁAMY RÓWNIEŻ ZA GRANICĘ. JEŻELI CHCĄ PAŃSTWO WYSŁAĆ ZNICZE ZA GRANICĘ TO PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY W CELU USTALENIA KOSZTU WYSYŁKI!