Znicz z Grawerem Ekskluzywny

499,99 zł brutto

406.495935 netto

7 dni

Znicz z Grawerem Ekskluzywny

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Często staramy się upamiętnić konkretną osobę i konkretne z nią wspomnienie. Świetną formą uczczenia pamięci o tych, którzy odeszli, a których wspominamy ze szczególnym żalem jest Znicz z Grawerem Ekskluzywny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza firma postanowiła przygotować specjalną ofertę zniczy Premium z własnym grawerem. Nasz grawer robiony jest techniką laserową, dzięki czemu sporządzone na nim DOWOLNE NAPISY są odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz z Grawerem Ekskluzywny?

Jest to produkt o najwyższym standardzie z czystej miedzi i grubego hartowanego “przydymionego” szkła. Miedziane nity i gwinty, czy mocowanie szkła, świadczy o tym, że jest to produkt wysokiej jakości.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i stal szlachetna.

Wysokość: około 29 cm

Wkład załączony do znicza: Nie.

Zalecane wkłady: wkłady LED, wkłady tradycyjne.

Boczne ściany znicza zostały wykonane z fazowanego, grubego szkła, którego grubość wynosi aż 1 cm. Przymocowane ono jest do całości miedzianej konstrukcji za pomocą specjalnych nitów i zawiasów, dzięki czemu całość jest stabilna i świetnie wygląda. UWAGA PRODUKT SPRZEDAJEMY BEZ ŚWIECY! ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ SZEROKĄ OFERTĄ Świec i wkładów LED na Zniczart.pl, KTÓRE ŚWIETNIE W NIM WYGLĄDAJĄ. Można w nim umieszczać tradycyjne wkłady o maksymalnej wysokości 19 cm i szerokości do 7,5 cm.

Jak umieścić własny napis na zniczu?

Prezentujemy Państwu Znicz z Grawerem Ekskluzywny, który nie dość, że jest ładny, to dzięki poszerzeniu naszej oferty, mogą Państwo umieścić na nim DOWOLNY GRAWER. Wystarczy dokonać zakupu i w wiadomości do sprzedającego, lub mailem, przesłać do nas tekst, który ma zostać umieszczony na zniczu. UWAGA! Istnieje możliwość umieszczenia również niewielkiej grafiki! W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

SZANOWNI PAŃSTWO! WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYSYŁAMY RÓWNIEŻ ZA GRANICĘ. JEŻELI CHCĄ PAŃSTWO WYSŁAĆ ZNICZE ZA GRANICĘ TO PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY W CELU USTALENIA KOSZTU WYSYŁKI!