Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja

129,99 zł brutto

105.682927 netto

7 dni

Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Często staramy się upamiętnić konkretną osobę i konkretne z nią wspomnienie. Świetną formą uczczenia pamięci o tych, którzy odeszli, a których wspominamy ze szczególnym żalem jest Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza firma postanowiła przygotować specjalną ofertę zniczy z grawerem. Nasz grawer robiony jest techniką laserową, dzięki czemu sporządzone na nich DOWOLNE NAPISY są odporne nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne. Od teraz możliwy jest napis nie tylko Kochanej Mamie, Babciu, Dziadkowi, ale również Córce, Wujkowi, Przyjacielowi… itp. Dodatkowo można na tym zniczu umieścić dowolny, inny tekst.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja?

Znicz ten posiada kształt klasycznego prostopadłościanu zakończonego okazałym przykryciem. Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja, to znicz, na którym możemy umieścić dość spory napis. Delikatność jego wykonania sprawia, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobie przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28 cm

Maksymalna wysokość pasującego wkładu: 20 cm

Szerokość otworu: 7,5 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Ignis 4

Znicz składa się z 4 ścianek połączonych specjalnymi spinkami. Powstała w ten sposób kapliczka, jest dość ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących prosty i niekrzykliwy styl zniczy. Jego frontowa ściana, poza grawerem, może posiadać przyklejany napis, taki jaki jest widoczny na zdjęciu. Lub całość może być grawerowana. Dodatkowo na spodzie znicza umiejscowiona jest pięknie stylizowana róża pasująca kolorem do podstawki i przykrycia.

Jak umieścić własny napis na zniczu?

Prezentujemy Państwu Znicz z Grawerem Kapliczka Dedykacja, który nie dość, że jest ładny, to dzięki poszerzeniu naszej oferty, mogą Państwo umieścić na nim DOWOLNY GRAWER. Wystarczy dokonać zakupu i w wiadomości do sprzedającego, lub mailem, przesłać do nas tekst, który ma zostać umieszczony na zniczu. UWAGA! Istnieje możliwość umieszczenia również niewielkiej grafiki! W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zachęcamy do zakupu, oraz do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów oferowanych przez Zniczart.pl!