Znicz Patriotyczny Polska Niepodległosć

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Znicz Patriotyczny Polska Niepodległość

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Patriotyczny Polska Niepodległość, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Patriotyczny Polska Niepodległość?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 32

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Bio Oil 7 dni

Znicz Patriotyczny Polska Niepodległość, to piękny znicz o podniosłym, patriotycznym charakterze. Będzie stanowił niezwykłą ozdobę grobu żołnierza, kombatanta, czy urodzonego patrioty. Czerwona barwa szkła oraz wizerunek białego orła w koronie z przepasaną polską flagą nada odpowiedni charakter grobowi nie tylko w okresie 11-go listopada, ale również przez cały rok, kiedy należy czcić pamięć każdego Polaka.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl