Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Patriotyczny Godło Orzeł Biały

50,00 zł brutto

40.650407 netto

7 dni

Wszyscy zgodzimy się, że historia narodu polskiego i walki o własną tożsamość jest unikalna w skali światowej. Wieloletnie bitwy o swoje miejsce na ziemi, miejsce, które moglibyśmy z dumą nazywać naszą ojczyzną, Polską, niosło ze sobą niestety burzliwą historię wojen i niezliczone ilości ludzkich żyć. Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby móc zmierzyć ilość przelanej krwi Polaków walczących o swoją ojczyznę, to Bałtyk zmieniłby kolor na karmazynowy. Tysiące grobów, nieznanych polskich żołnierzy, rozsianych po całym świecie, dowodzą miłości i przywiązania do polskich symboli narodowych i warte są wiecznej pamięci, bez względu na to, czy ludzie ci byli nam znani, czy nie. Dlatego Znicz Patriotyczny Godło Orzeł Biały jest produktem wyjątkowym. Możemy nim upamiętniać naszych bliskich, którzy również walczyli o Polskę i oddali swoje życie, żeby tworzyć jej dobrobyt. Jak również możemy takim zniczem upamiętniać osoby nam totalnie anonimowe, zbiorowe mogiły, w których jest pełno naszych przodków, którzy ponieśli najwyższą cenę w obronie tak bliskich nam wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Patriotyczny Godło Orzeł Biały?

Jest to znicz wyjątkowy. Tarcza herbowa pośrodku której znajduje się Orzeł Biały stylizowany na koronowanego orła, którego jako jeden z pierwszych za swoje godło przyjął król Przemysł II już w XIII wieku, a więc w początkowym okresie formowania się państwa polskiego. Jest to symbol trwałości polskiego narodu i polskiej walki o swój kraj, która trwała od początków panowania pierwszych Piastów.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 32 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:

Szerokość otworu:

Maksymalna wysokość wkładu:

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12

Orzeł Biały, przepasany białoczerwoną flagą jest symbolem naszego państwa. Umieszczony na zniczu, w tak elegancki i delikatny sposób świetnie nadaje się do upamiętniania naszych bliskich, jak i bohaterów narodowych, którym chcemy oddać cześć. Szanowni Państwo! Mamy to szczęście żyć w czasach pokoju, ale mamy też osobisty obowiązek pamiętać o tych wszystkich, dzięki którym możemy właśnie w takim miejscu historii naszego narodu być. Cześć ich pamięci! 

 

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl