Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kapliczka Biała Dedykacja Dla Mamy

55,00 zł brutto

44.715447 netto

7 dni

Niestety, każdy z nas, wciąż żyjących na tym świecie, ma na cmentarzach swoich bliskich, których, zgodnie z wiarą chrześcijańską, Bóg zaprosił do siebie. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wielką stratą jest utrata, któregoś z rodziców. Jednakże jest to naturalna kolei rzeczy. Jedyne co nam pozostaje w takiej sytuacji to pielęgnacja pamięci o takiej osobie. Kapliczka Biała Dedykacja Dla Mamy jest zniczem, który w bardzo delikatny sposób oddaje pamięć dla tej jednej z najbliższych w życiu każdego człowieka osób. Jest to znicz w kształcie klasycznej kapliczki, z białymi elementami, które pasują do wielu nagrobnych kompozycji.

 

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Kapliczka Biała Dedykacja Dla Mamy?

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 38 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady:, wkłady LED, świece LED, wkłady tradycyjne

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12

Niezwykle ciekawa jest sama technologia wykonania znicza. Składa się on 4 prostopadłych ścianek połączonych ze sobą na górze i dole za pomocą specjalnych łączników. Powstała w ten sposób kapliczka, jest dość ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących prosty, niekrzykliwy styl zniczy.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. UWAGA MOŻLIWE SĄ RÓWNIEŻ INNE NAPISY! W TEJ KWESTII PROSIMY O KONTAKT.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl