Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Kochanym Dziadkom Róża Srebrna

59,99 zł brutto

48.772358 netto

7 dni

Znicz Kochanym Dziadkom Róża Srebrna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kochanym Dziadkom Róża Srebrna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wszystkie elementy znicza świetnie prezentują się pod każdym względem i pasują do nawet najbardziej wymyślnej kompozycji.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kochanym Dziadkom Róża Srebrna?

Znicz ten posiada kształt klasycznego prostopadłościanu zakończonego okazałym przykryciem, w kolorach dopasowanych do napisu. Znicz Kochanym Dziadkom Róża Srebrna, to znicz dedykowany dla najbliższych nam osób, które wspominamy z dużym sentymentem. Niestety, często bywa tak, że naszych dziadków, zarówno Babci, jak i Dziadka, nie ma już wśród nas, dlatego znicz ten może zdobić jeden grób, a jednocześnie upamiętniać dwójkę z naszych bliskich. Delikatność jego wykonania sprawia, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobie przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28 cm

Maksymalna wysokość pasującego wkładu: 20 cm

Szerokość otworu: 7,5 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Ignis 4

Znicz składa się z 4 ścianek połączonych specjalnymi spinkami. Powstała w ten sposób kapliczka, jest dość ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących prosty i niekrzykliwy styl zniczy. Jego frontowa ściana zdobiona jest piękną dedykacją, oraz bardzo ładnie stylizowaną różą.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.