Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Wielkanoc Zając Duży Złoty

44,99 zł brutto

36.577236 netto

7 dni

Znicz Wielkanoc Zając Duży Złoty

Wielkanoc, zgodnie z tradycją chrześcijańskiego Kościoła, to najważniejsze święto kalendarza liturgicznego. Jego najistotniejszym przesłaniem jest zwycięstwo życia wiecznego nad śmiercią. Właśnie dlatego często odwiedzamy w tym czasie naszych bliskich, którzy już odeszli i wspominamy ich, wiedząc jednocześnie, że wszystkich nas czeka życie wieczne. Jest to więc jednocześnie najweselsze święto, bardzo kolorowe. Dlatego warto zadbać o to, żeby groby naszych bliskich oddawały charakter tego święta. Ciekawą propozycją jest Znicz Wielkanoc Zając Duży Złoty, którego wysokość to aż 40 cm.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Zając Duży Złoty?

Znicz kształtem przypomina dużego zająca. Szkło znicza jest jasne, mieniące w złotym kolorze. Bardzo ciekawy kształt znicza  podkreślają jego uszy, które są jednocześnie kapturkiem i zabezpieczają płomień wkładu. Jest to bardzo elegancko wykonany znicz świąteczny. Bardzo ładnie mieniące się szkło sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowy produkt.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo.

Kolor szkła znicza: złoty (przezroczysty).

Wysokość: 40 cm.

Wkład załączony do znicza: Tak.

Maksymalna wysokość pasującego wkładu: 30 cm.

Maksymalna średnica pasującego wkładu: 6 cm.

Pasujący wkład zastępczy: Wkład do Zniczy Wysoki Cienki.

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne (do 30 cm), wkłady LED (cienki, grube  i wysokie)

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Dodatkowo posiadamy również bardzo duży wybór kapliczek z grawerem. dedykowanych i spersonalizowanych. Jak również znicze na inne okazje, takie jak np. święta Bożego Narodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.