Znicz Ekologiczny Solar

109,99 zł brutto

89.422764 netto

7 dni

Znicz Ekologiczny Solar

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy, jednocześnie, dzięki rozwojowi nowych technologii mamy możliwość zrobienia tego w sposób ekologiczny. Dla osób, dla których ważna jest ekologia, świetnym rozwiązaniem jest nasz Znicz Ekologiczny Solar, który ma ponad 20 cm wysokości, a jego działanie jest w całości oparte na energii słonecznej. Zgodnie z deklaracją producenta ma palić się kilka lat.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Ekologiczny Solar?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło, metal, panel solarny.

Kolor: Szkło przezroczyste, ciemna metalowa podstawa.

Wysokość: 22 cm

Rodzaj pasujących wkładów: ZNICZ SOLARNY, oznacza to, że jest całkowicie BEZOBSŁUGOWY i nie wymaga uzupełniania wkładami.

 

Jak działa Znicz Ekologiczny Solar?

Wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony przy lampce Led zamocowanej do „kapturka” i już! Matka Natura i nowoczesna technologia robią za nas całą resztę. Energia, która sprawia, że lampka LED działa, jest pobierana przez specjalny panel solarny i transportowana do małego akumulatora. Dzięki temu, że akumulatory posiadają odpowiednie możliwości magazynowania, możemy cieszyć się nieprzerwanym zasilaniem dla znicza i nie musimy się obawiać, że znicz nie będzie ładowany w pochmurne dni.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.