Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna

119,99 zł brutto

97.552846 netto

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 40 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Skręcone, plastikowe pręciki, umieszczone na froncie nadają temu zniczowi ciekawego wyglądu skręconej kuli przypominającej „twister”. Ciekawy jest również sam kolor frontowych ścianek z tworzywa. Dzięki „przydymieniu” wyglądają one bardzo oryginalnie i zapewniają wyjątkowość tego wzoru.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło przezroczyste, tworzywo „przydymione”, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 40 cm

Szerokość podstawy: 18 cm.

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne (np. Santo 12, Santo 22), wkłady LED.

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna to wysokiej jakości znicz, w którym świetnie wyglądają wkłady i świece LED. Jednocześnie, dzięki umieszczeniu w środku znicza szklanego rdzenia, można palić w nim również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Światło płomienia umieszczonego w środku wygląda niezwykle ciekawie.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.