Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna

119,99 zł brutto

97.552846 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 40 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Skręcone, plastikowe pręciki, umieszczone na froncie nadają temu zniczowi ciekawego wyglądu skręconej kuli przypominającej „twister”. Ciekawy jest również sam kolor frontowych ścianek z tworzywa. Dzięki „przydymieniu” wyglądają one bardzo oryginalnie i zapewniają wyjątkowość tego wzoru.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło przezroczyste, tworzywo „przydymione”, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 40 cm

Szerokość podstawy: 18 cm.

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne (np. Santo 12, Santo 22), wkłady LED.

Znicz Artystyczny Kula Twister Ciemna to wysokiej jakości znicz, w którym świetnie wyglądają wkłady i świece LED. Jednocześnie, dzięki umieszczeniu w środku znicza szklanego rdzenia, można palić w nim również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Światło płomienia umieszczonego w środku wygląda niezwykle ciekawie.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.