Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Santa Marozza Tuba Srebro

34,99 zł brutto

28.447154 netto

7 dni

Znicz Santa Marozza Tuba Srebro

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Santa Marozza Tuba Srebro, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Santa Marozza Tuba Srebro

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 33 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 13,5 cm

Szerokość otworu: 6,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Kaganek 6 dni

Znicz Santa Marozza Tuba Srebro to misternie wykonany, delikatnie żłobiony znicz z piękną, ażurową nakładką, chroniącą przed deszczem i wiatrem. W połączeniu z odpowiednimi kompozycjami kwiatowymi, będzie stanowił delikatną aranżację grobu Państwa bliskich. Neutralny, srebrny kolor oraz smukła forma, pozwalają na umieszczenie znicza na każdym grobie, gdzie będzie stanowił jego piękną ozdobę.  Ten model występuje w odcieniu srebra, złota oraz brązu. Wszystkie kolory są dostępne na naszej stronie internetowej ZniczArt.pl .

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl