Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Angelo Kryształ Srebrny

39,99 zł brutto

32.512194 netto

7 dni

Znicz Angelo Kryształ Srebrny

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Angelo Kryształ Srebrny, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Angelo Kryształ Srebrny?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 34 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 25 cm

Szerokość otworu: 7,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 21,5 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Jeśli poszukujecie Państwo eleganckiego, okazałego znicza, który ozdobi miejsce spoczynku Państwa najbliższych, Znicz Angelo Kryształ Srebrny będzie idealnym wyborem. Dzięki niemu grób nabierze patetycznego charakteru i sprawi, że nie będzie można przejść obok niego obojętnie. Piękny motyw anioła na szczycie, misterne zdobienia oraz delikatna faktura znicza potwierdzają, że jest to znicz wykonany w sposób niezwykle precyzyjny.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl