Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Anioł Kapliczka Srebrna

149,99 zł brutto

121.943089 netto

7 dni

Znicz Anioł Kapliczka Srebrna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Anioł Kapliczka Srebrna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Bardzo elegancki i oryginalny znicz w formie kapliczki, ozdobiony małym aniołkiem. Ustawiony na solidnej podstawie w srebrnym kolorze, która zapewnia mu stabilność. Pokrywa chroni płomień przed deszczem i wiatrem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Anioł Kapliczka Srebrna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 31 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 22 cm

Szerokość otworu:8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 4

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek, z przodu ze srebrnymi zdobieniami oraz motywem krzyża. Podstawa i pokrywa wykonane z trwałego tworzywa o kolorze srebrnym. Z boku wysunięta szklana podstawa, na której spoczywa biały aniołek.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl