Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kapliczka Złota Matka Boska

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Kapliczka Złota Matka Boska

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Kapliczka Złota Matka Boska, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowo urokliwa kapliczka z wizerunkiem Matki Boskiej, trzymającej w ramionach dzieciątko. Przeszklone ściany pięknie podkreślają blask umieszczonej w niej świecy. Pokrywa w kształcie złotego dachu chroni płomień przed warunkami atmosferycznymi.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Kapliczka Złota Matka Boska?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 25 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16

Szerokość otworu: 10 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 15

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10

Znicz w formie kapliczki, składa się z czterech przeźroczystych ścianek połączonych na krawędziach eleganckimi kolumnami. Złota podstawa oraz pokrywa wykonane z trwałych materiałów. Z przodu aplikacja 3D z wizerunkiem Matki Boskiej.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl