Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Ekskluzywny Kapliczka Miedź

449,99 zł brutto

365.845528 netto

7 dni

Znicz Ekskluzywny Kapliczka Miedź

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Ekskluzywny Kapliczka Miedź, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Ten niezwykły znicz w formie kapliczki wyróżnia się swoją elegancją i prostotą. Piękne połączenie szkła i miedzi nadaje mu ekskluzywny wygląd. Wykonany z trwałych materiałów, przez długi czas będzie stanowił nietuzinkową ozdobę grobu najbliższych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Ekskluzywny Kapliczka Miedź?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:14,5 cm

Szerokość otworu:8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek zabudowanych tworzywem w kolorze miedzi. Przednia ścianka otwierana, dzięki czemu z łatwością można do niej włożyć, czy wymienić wkład świecący.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl