Znicz Artystyczny Karafka Złota

119,99 zł brutto

97.552846 netto

7 dni

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Karafka Złota, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Złoto-brązowe kolory znicza świetnie prezentują się pod każdym względem i pasują do każdej, nawet najbardziej wymyślnej kompozycji.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Karafka Złota?

Jest to znicz wyjątkowy w każdym calu. Misteria i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 36 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:

Szerokość otworu:

Maksymalna wysokość wkładu:

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12

Niezwykle ciekawa jest sama technologia wykonania znicza. Składa się on z setek maleńkich kawałków szkła połączonych ze sobą i tworzących kształt okazałej karafki. Powstała w ten sposób mozaika, jest oryginalna i wyjątkowa pod każdym względem i sprawia, że praktycznie nie ma dwóch takich samych zniczy.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl