Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Santa Marozza Tuba Brąz

34,99 zł brutto

28.447154 netto

Znicz Santa Marozza Tuba Brąz

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Santa Marozza Tuba Brąz, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Santa Marozza Tuba Brąz

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 33 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 13,5 cm

Szerokość otworu: 6,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Kaganek 6 dni

Smukły, delikatnie żłobiony znicz z piękną, ażurową nakładką, chroniącą przed deszczem i wiatrem. Taki jest Znicz Santa Marozza Tuba Brąz. W połączeniu z odpowiednimi kompozycjami kwiatowymi, będzie stanowił piękną, delikatną aranżację grobu Państwa bliskich. Ten model występuje w odcieniu brązu, srebra oraz złota i wszystkie kolorystyki są dostępne na naszej stronie internetowej ZniczArt.pl .

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl