Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Sułtan Złoto

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Sułtan Złoto

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Sułtan Złoto, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Sułtan Złoto?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 33 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 31 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Santo 11

Znicz Szklany Złoty Krzyż, to wyjątkowy w swojej formie duży znicz, który może stanowić główną ozdobę nagrobnej kompozycji.  Nieregularne żłobienia, lekko koloryzowane szkło sprawią, że znicz będzie pięknie odbijał światło słoneczne, a po zmroku otuli ciepłym blaskiem cały grób. Na zniczu znajduje się również piękna płaskorzeźba z motywem dwóch splecionych ze sobą róż, nadająca mu urokliwego charakteru.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority