Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Kapliczka Róża Złota

39,99 zł brutto

32.512195 netto

7 dni

Znicz Kapliczka Róża Złota

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kapliczka Róża Złota, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowy znicz w formie kapliczki, który będzie stanowił elegancką ozdobę każdego grobu.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kapliczka Róża Złota?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 38 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 18 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 24 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12, Kaganek 6

Znicz składa się z 4 ścianek połączonych ze sobą podstawą i pokrywą w kolorze ciemnego złota. Tylna ścianka z lustra pięknie odbija płomień. Z przodu elegancka aplikacja w formie róży. Całość wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu Znicz będzie stanowił piękną ozdobę grobu przez długi czas.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.