Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Szklany Kapliczka Złota Duża

39,99 zł brutto

32.512195 netto

7 dni

Znicz Szklany  Kapliczka Złota Duża

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany  Kapliczka Złota Duża , to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Połączenie szkła ze złotymi elementami sprawia, że znicz prezentuje się elegancko i wytwornie. Stabilna podstawa pozwala z łatwością umieścić go na płycie nagrobnej. Wykonany został z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany  Kapliczka Złota Duża?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 40 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 17 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 25 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12, Kaganek 6

Znicz składa się z 4 szklanych ścianek, frontowa ze złotymi wykończeniem. Podstawa oraz pokrywa wykonane w ciemnym złotym kolorze. Z przodu umieszczony został symbol krzyża.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl