Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Szklany Kapliczka Róża Srebro

38,99 zł brutto

31.699187 netto

Znicz Szklany Kapliczka Róża Srebro

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany Kapliczka Róża Srebro, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Ten ciekawy fason znicza to połączenie szkła oraz trwałego tworzywa w ciemnym, srebrnym kolorze, z którego wykonana jest podstawa. Bardzo stabilnie trzyma się na płycie nagrobnej. Z przodu zdobienie 3D w kształcie róży.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Róża Srebro?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 31 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 14 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 17 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z 3 szklanych ścianek, przednia i tylna mają kształt trapezu. Z przodu elegancki motyw kwiatowy 3D. Tylna część wykonana z lustra. Podstawa i pokrywa w ciemnym srebrnym kolorze.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.