Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Santa Marozza Wieża Złota

69,99 zł brutto

56.902438 netto

7 dni

Znicz Santa Marozza Wieża Złota

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Santa Marozza Wieża Złota, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wysokiej klasy znicz w kształcie wieży, wyróżnia się wykonaniem z dbałością o najmniejszy szczegół. Eleganckie połączenie szkła i koloru złota oraz trwałe materiały sprawiają, że pięknie prezentuje się na płycie nagrobnej.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Santa Marozza Wieża Złota?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo sztuczne

Wysokość: 29 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 13 cm

Szerokość otworu: 8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 17 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: wkłady LED

Znicz składa się z czterech prostokątnych szklanych ścian osadzonych na złotej podstawie oraz zwieńczonych złotą pokrywą. Na brzegach znajdują się cztery szklane kolumny.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.