Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Kapliczka Złota Róża Lustro

39,99 zł brutto

32.512195 netto

Znicz Kapliczka Złota Róża Lustro

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kapliczka Złota Róża Lustro, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Niezwykle elegancki znicz w formie kapliczki, to subtelne połączenie szkła i kolorów ciemnego złota. Solidna podstawa pozwala stabilnie umieścić znicz na grobie, a pokrywa  chroni płomień przez niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kapliczka Złota Róża Lustro?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 38 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 18 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12, Kaganek 6

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek, w tym dwie o nieco eliptycznym kształcie. Tylna ścianka wykonana z lustra pięknie odbija światło. Podstawa oraz pokrywa wykonane z tworzywa w ciemnym, złotym kolorze. Z przodu motyw róży 3D.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.