Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Kapliczka Zegar Lustro

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz Kapliczka Zegar Lustro

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kapliczka Zegar Lustro, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowy znicz, kształtem przypominający urnę. Na szklanych ściankach umieszczono przeźroczystą aplikację w kształcie zegara z motywem liści, która pięknie się mieni w świetle. Tylna część wykonana z lustra dodatkowo wzmacnia blask znicza.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kapliczka Zegar Lustro?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 34 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 19 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 22 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Kaganek 6

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek, w tym dwie o kształcie urny, tylna wykonana z lustra. Podstawa i pokrywa wykonane z trwałego tworzywa w ciemnym złotym kolorze. Z przodu przeźroczysta aplikacja 3D w kształcie zegara z kwiatem kalii i róż. Dodatkowo dół aplikacji zdobi napis „Pamiętamy”.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.